Wizytówka w Google

Czym właściwie jest Wizytówka w Google?

Wizytówka w Google zapewnia Ci widoczność w wyszukiwarce Google, jest to o tyle istotne ponieważ klienci mogą Cię łatwiej znaleźć, wystawić Ci opinię lub skontaktować się, ma również bardzo pozytywny wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

W wizytówce znajdą się takie informacje jak:
lokalizacja, godziny otwarcia, telefon, adres www, zdjęcia, logo, opis, wpisy.

 

Doskonale współgra wraz z wirtualnym spacerem.

Zamów teraz
Zamów teraz
Wizytówka w przeglądarce
Zweryfikowana wizytówka wyświetla się w Mapach Google
Dostosowany widok mobilny
Google Moja firma, oraz podgląd wszelkich statystyk

Przykład wizytówki Google

Pokaż firmę na mapie

Pokaż firmę na mapie

Zweryfikowana wizytówka może być wyświetlana w Mapach, ułatwi to użytkownikom dotarcie do Twojej firmy, pozwoli się z nią łatwo skontaktować oraz da klientom możliwość sprawdzenia ocen i opinii.

Zlecając nam dodanie firmy do Google

Otrzymujesz

Zweryfikowaną i uzupełnioną wizytówkę z opisem firmy i danymi teleadresowymi

Panel do zarządzania

Mapkę z lokalizacją swojej firmy w Mapach Google, którą możemy dodać do Twojej strony internetowej

Możliwość odpowiadania na opinie

Statystyki na których widać: ilość wyświetleń, ilość połączeń telefonicznych, ilość kliknięć prowadzących na stronę internetową, ilość zapytań o wskazówki dojazdu oraz z jakich obszarów pochodzą

Możliwość połączenia z Google Analytics, Youtubem, z portalami rezerwacyjnymi typu Booking.com

Uzupełnioną galerię zdjęć

Link do opinii

Każdą wizytówkę staramy się uzupełnić o zdjęcia, które zainteresują i przyciągną użytkowników do Twojej firmy. Prezentację swojej firmy w Mapach Google i wyszukiwarce Google możesz dodatkowo wzbogacić o wysokiej jakości wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View.

Obecność na Mapach Google jest ważna jeśli chodzi o rynek lokalny dla punktów usługowych, sklepów, ale też jest istotna jako rynek globalny np. dla hoteli gdy klienci z innego miasta, lub kraju szukają noclegu w Waszym regionie.

Jeśli masz pytania zadzwoń

Wizytówkę możesz dodać samodzielnie i całkowicie za darmo na stronie Google Moja Firma. Zlecając to nam oszczędzasz czas, zyskujesz pomoc w dodaniu mapki do swojej strony internetowej, otrzymasz w pełni i dobrze skonfigurowaną wizytówkę w ciągu 2 dni, otrzymasz bezpośredni link do opinii o swojej firmie (możesz ten link wysyłać do klientów z prośbą o opinie).

Nasza firma należy do programu Google Trusted Verifier dzięki czemu możemy weryfkować wizytówki natychmiast, sktukuje to błyskawicznym pojawieniem się wizytówki w Wyszukiwarce Google

Opłata jest jednorazowa, Brak Abonamentu!

Skorzystaj z naszej usługi i zamów teraz.

 Zamów teraz

Zarządzaj swoją firmą skąd tylko chcesz

Dzięki aplikacji Google Moja firma, masz dostęp do swojej wizytówki zawsze i wszędzie. Widzisz w jaki sposób klienci trafiają do Twojej firmy i jak wchodzą z nią w interakcje, a wszystko to z telefonu lub tabletu.
AppStore
Google Play

Rimset

ul. Tadeusza Kościuszki 7/5
57-320 Polanica-Zdrój
+48 881 67 27 28 Zadzwoń
[email protected]