Ubuntu

Poznaj Ubuntu

Ubuntu Laptop

Szybki, bezpłatny i niesamowicie prosty w użytkowaniu system operacyjny Ubuntu, który napędza miliony komputerów, laptopów i serwerów na całym świecie.

Ubuntu jest systemem operacyjnym stworzonym przez firmę Canonical LTD. z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jest on rozwijany nieprzerwanie od 2004 roku.

Co zyskujesz?

Wybierając Ubuntu na firmowy lub prywatny komputer oszczędzasz pieniądze na licencji, ponieważ system jest w pełni darmowy, masz pełną kontrolę nad tym co jest instalowane na Twoim komputerze i nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo. Jest niepodatny na wirusy i trojany, które atakują inne systemy operacyjne. System jest wielojęzyczny, obsługuje ponad 100 języków w tym język polski.

Ubuntu jest systemem innowacyjnym, a przy tym stabilnym i bezpiecznym. Z Ubuntu korzystają takie firmy jak Google, Samsung R&D Polska, Mercedes Benz i wielu innych, a jego partnerami są m.in. HP, IBM, Dell, Asus, Intel, Lenovo.

Ubuntu wystarczy zainstalować i skonfigurować tylko raz, jeśli będziesz potrzebował nowych funkcji to wystarczą dwa kliknięcia, aby zaktualizować system do nowej wersji. System w wersji LTS posiada długoletnie wsparcie, nowa wersja wychodzi co 2 lata i jest wspierana przez min. 5 lat.

Ubuntu ONE, czyli bezpłatna chmura, która jest w stanie pomieścić 5 GB danych. Pliki możesz udostępniać swoim znajomym i masz do nich dostęp poprzez aplikację w telefonie, komputerze, tablecie oraz przeglądarkę.


Ubuntu Desktop

 

Pięć głównych powodów dla których warto skorzystać z Ubuntu:
  • Szybki
  • Lekki
  • Niezawodny
  • Nowoczesny
  • Darmowy


Koszty

Ubuntu 0 zł Windows 8 PRO – 500 zł

Czyli przy zakupie 1 komputera oszczędzasz aż do 500 zł, które możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy lub na niezbędny sprzęt do biura.

Jeśli jesteś niezadowolony z wolnej pracy swojego komputera, zmian jakie zaszły w nowym systemie Windows 8 to warto wypróbować Ubuntu szczególnie, że nic Cię to nie kosztuje. W razie problemów oferujemy szkolenia, aby komfortowo, szybko i bez przeszkód móc zacząć korzystać z tego systemu.

Logo Ubuntu


Rimset

ul. Tadeusza Kościuszki 7/5
57-320 Polanica-Zdrój
+48 881 67 27 28 Zadzwoń
[email protected]